Творчі роботи учнів

2021-2022 навчальний рік


Олімпіада з трудового навчання
Поліна Скляренко 7 клас - ІІ місце 


КОНКУРС "Об'єднаймося ж брати мої" Кохановська Вікторія


2020-2021 навчальний рік

Конкурсні роботи:
- Бачинської Вікторії 11 клас "Хрещата писанка"
-Кохановська Вікторія 7 клас "Великодня мальованка"


2018-2019 навчальний рік

Районний конкурс "Весняний настрій":

1.Орловська Надія І місце  Лялька-мотанка
2.Бачинська Вікторія І місце Писанкарство

2017-2018 навчальний рік

                    

Конкурсна робота Орловської Надії

Історія ляльки-мотанки "Мирослави"
У бурхливому плині часу нові події затьмарюють минуле, дещо забувається, стирається з памяті людей. Але є моменти, які людина пам'ятає все життя. Я із задоволенням слухаю спогади моєї бабусі про її дитинство.
А дитинство її було не зовсім легким: про іграшки можна було тільки мріяти. Одного разу мрія здійснилась. Моя прабабуся, щоб розважити свою донечку, зробила їй ляльку. "А яка гарна, очей не відвести, - згадує бабуся. Ненька її Берегинею назвала, та берегла як зіницю ока. Мені ж, малому дитяті, захотілось і самій такого дива зробити. І зробила... Сама собі дивувалась. Краса та й годі. Пам'ятаю, хрест на голові намотувала червоними, жовтими, зеленими нитками. Одежину мама допомагала шити. Коси з ниток плела. Берегиня її звали, і вона мене вберегла... Як німці наступали, серце моє так і завмирало, поряд лежала Берегиня. Іноді мені здавалося, що за тим хрестом ховається усмішка, лагідна і привітна. Навіть тоді, в ту страшну годину, вона "усміхалась". І вже було не так страшно, гірко. Виконала свою роботу мотанка: і розважила, і життя сім'ї вберегла", закінчила свою розповідь бабуся і зі смутком поглянула у вікно.
Смуток бабусі передався і мені. Я подумала, а якби такі ляльки-мотанки та нашим воїнам в АТО. Скільки життів можна було б вберегти?. Тож вирішили ми з бабусею зробити таку ляльку, яка б стала оберегом для наших захисників. А назвали ми її Мирославою, яка несе мир та злагоду. Адже найбільше бажання сьогодні для українців це мир, бо ще одну війну пережити не так вже й легко...
Орловська Надія , 12 років. 

Роботи  Зленко Василини

Конкурсна робота “В Україні життя наше, як без країв ця повна чаша”, автор Зленко Василина.

Вернісаж майстрів Мирненської ЗОШ І-ІІІст.